دوره های فنی و حرفه ای


دوره های فنی و حرفه ای قبرس شمالی

انواع دوره های فنی و حرفه ای در زمان های مختلف توسط وزارت آموزش و پرورش قبرس شمالی اعلام میگردد و علاقه مندان میتوانند با مراجعه حضوری به مدارس و آموزشکده های مربوطه، تکمیل نمودن فرم درخواست، تحویل مدارک و نیز پرداخت شهریه در این دوره ها شرکت نمایند و در پایان از مزایای مدارک آن در قبرس شمالی بهره مند گردند.

گذراندن این دوره ها و مدارک آن علاوه بر فراگیری علوم و تخصص های مختلف، نقش بسیار کلیدی در اشتغال در قبرس شمالی دارد و میتواند کمک قابل ملاحظه ای به ایرانیان عزیز مقیم این کشور نماید.

این دوره ها شامل آموزش کامپیوتر، مکاتبات اداری، رشد و تعلیم و تربیت کودک، صنایع دستی، تاسیسات برقی، تکنولوژی غذایی، گرافیک، عکاسی، خدمات زیبایی و مراقبت از مو، نقشه کاداستر سند، تکنولوژی ساخت و ساز، جوشکاری قوس الکتریکی، تکنولوژی فلز، مبلمان و طراحی داخلی، طراحی مد، مکانیک خودرو، حسابداری، بیمه، کشاورزی، لوله کشی ساختمان، نصب و راه اندازی کولرگازی، دوره های آشپزی و کافی شاپ، اپراتور بولدوزر و سرامیک کاری میباشد.

مدارک لازم جهت شرکت در دوره های فنی و حرفه ای قبرس شمالی

1- پرکردن فرم درخواست

2- اصل و فتوکپی پاسپورت و اقامت قبرس شمالی

3- دو قطعه عکس 4*3

4- گزارش کمیته بهداشت و سلامت

5- نشان دادن هرگونه مدرک تحصیلی (دیپلم و ...)

لیست مدارس و آموزشکده های فنی و حرفه ای قبرس شمالی

آخرین دوره های فنی و حرفه ای اعلامی قبرس شمالی

فایل دوره های فنی و حرفه ای در دسامبر سال 2022 توسط وزارت آموزش و پرورش قبرس شمالی را میتوانید از قسمت زیر دانلود نمایید.

New Courses.pdf


موردی برای نمایش وجود ندارد.
دسته‌بندی