بیمارستان هاي خصوصی قبرس شمالی

نظام بهداشت و درمان قبرس شمالی نیز مانند بسیاري از کشورها داراي بخش هاي مختلف و سرمایه گذاران خصوصی است و درنتیجه استفاده از هرگونه خدمات آنها براي شهروندان و مهاجرین هزینه خواهد داشت. تمامی بیمارستان هاي خصوصی در قبرس  شمالی شامل پرداخت حق الزحمه بوده اما هزینه بخش بهداشت و درمان در این بیمارستان ها نسبت به سایر کشورهاي توسعه یافته ناچیز میباشد.

لیست بیمارستان هاي خصوصی در قبرس شمالی به شرح زیر میباشد:

۱-بیمارستان دانشگاه خاور نزدیک Near East University Hospit :

آدرس: Near East University Hospital, Yakın Doğu Boulevard, Lefkoşa

تلفن : 00903924440535

ایمیل : info@med.neu.edu.tr

لینک سایت 

لوکیشن بیمارستان خاور نزدیک 


درباره بیمارستان خاور نزدیک :

یمارستان دانشگاه خاور نزدیک در سال 2010 با 54 بخش خدماتی مجهز به فناوري پیشرفته و بر اساس استانداردهاي اروپاییساخته شد. این بیمارستان که داراي 55000 متر مربع فضاي سرپوشیده در پردیس دانشگاه خاور نزدیک در لفکوشا است از سه  بلوك اصلی با سه، چهار و نه طبقه، 209 اتاق یک نفره بیمار که 22 مورد از آنها VIP است و نیز از 8 سالن عمل جراحی تشکیل شده است. از طرفی این بیمارستان با 30 بخش مراقبت هاي ویژه و 17 بخش مراقبت هاي ویژه نوزادان خدمات بهداشتی متنوعی براي بیماران ارائه می کند. شعب دیگر این بیمارستان در شهرهاي گیرنه و ینی بوازیچی است و همچنین مراکز تخصصی در شهرهاي بافرا و گوزلیورت به مردم این مناطق خدمات بهداشتی ارائه می دهد.


2- بیمارستان زندگی قبرس Cyprus Life Hospital:

آدرس: Ragıp Kenan Sokak No:8 – Taşkınköy, Lefkoşa 

تلفن: 70 55 225 392 90+ 

لینک بیمارستان زندگی قبرس

لوکیشن بیمارستان زندگی قبرس  

درباره بیمارستان زندگی قبرس :

بیمارستان خصوصی زندگی قبرس که در مرکز شهر لفکوشا قرار گرفته است، بیشترین خدماتش در حوزه زنان و زایمان بوده و با بهره گیري از تجهیزات، متخصصین برجسته و روشهاي مدرن در زایمان طبیعی و سزارین در قبرس شمالی ایفاي نقش مینماید.


3- بیمارستان کولان بریتانیا Kolan British Hospital:

آدرس: Atatürk Caddesi No:13 (Eski Girne Yolu) Gönyeli / Lefkoşa 

تلفن: 80 80 680 392 90+ 

ایمیل: info@kolanbritish.com 

لینک بیمارستان کولان بریتانیا 

لوکیشن بیمارستان کولان بریتانیا 

درباره بیمارستان کولان بریتانیا :

بیمارستان کولان بریتانیا چند منظوره که با زمینی به مساحت 3 هزار متر مربع در شهر لفکوشا ساخته شده است داراي 35 اتاق خصوصی، 3 اتاق عمل و مجموعا 56 تخت در فضاي سرپوشیده به مساحت 8 هزار متر مربع میباشد. همچنین این بیمارستان شامل بخش هاي مراقبت هاي ویژه قلب و عروق، مراقبت نوزادان، آزمایشگاه هاي تخصصی بیوشیمی نیز میباشد.


4- بیمارستان خصوصی باشکنت Özel Baskent Hospital:

آدرس: Yavuz Konnolu Sk, Lefkoşa 99010, Lefkoşa 

تلفن: 95 66 223 392 90+ 

ایمیل: info@ozelbaskenthastanesi.com 

لینک بیمارستان خصوصی باشکنت

لوکیشن بیمارستان خصوصی باشکنت 

توضیحات:

بیمارستان خصوصی باشکنت قبرس شمالی که در سال 1996 به عنوان کلینیک تخصصی جراحی و آندوسکوپی شروع به فعالیت کرد، توانست در سال 2007 مجوز یک بیمارستان خصوصی را با فعالیت هاي جراحی عمومی، جراحی لاپاراسکوپی، آندوسکوپیگاستروسکوپی و کولونوسکوپی، زنان، بیماري هاي قفسه سینه، ارتوپدي، میکروبیولوژي و بیماري هاي عفونی، پوست، رادیولوژي، سونوگرافی داپلر، آزمایشگاه مغز و اعصاب کسب نماید. در سال 2018 نیز دپارتمان دندانپزشکی و جراجی با اشعه ایکس پانورامیک دیجیتال آغاز به فعالیت نمود.


5- بیمارستان کمیلوغلو Kamiloglu Hospital:

آدرس: Isil Sokak No:4 Kyrenia 

تلفن: 98 14 815 392 90+

 ایمیل:kamilogluhastanesi@yahoo.com.tr 

لینک بیمارستان کمیلوغلو 

 لوکیشن بیمارستان کمیلوغلو

درباره بیمارستان کمیلوغلو قبرس شمالی:

بیمارستان کمیلوغلو قبرس شمالی که در سال 1989 به عنوان کلینیک تخصصی زنان و زایمان شروع به فعالیت کرد، توانست در سال 2006 مجوز یک بیمارستان خصوصی را با فعالیت هاي خدمات اورژانس، تغذیه و رژیم غذایی، پوست )درماتولوژي(، سلامت و بیماري هاي کودکان، داخلی )طب داخلی(، قلب و عروق، روانشناسی، رادیولوژي، بخش هاي جراحی مانند جراحی مغز و اعصاب، جراحی زیبایی، پلاستیک و ترمیمی، جراحی عمومی، بیماري هاي چشمی، زنان و زایمان، جراحی قلب و عروق، بیماري هاي گوش حلق و بینی، ارتوپدي و تروماتولوژي، اورولوژي کسب نماید.


6- بیمارستان مدیکال پورت Medical Port Hospital:

آدرس: No. 70, Kurtulus Street, Bellapais Yolu, Kyrenia 

تلفن: 00 08 815 392 90+

ایمیل: info@medicalporttunccevik.com 

لینک بیمارستان مدیکال پورت

 لوکیشن بیمارستان مدیکال پورت

توضیحات:

بیمارستان مدیکال پورت قبرس شمالی در شهر گیرنه در سال 2004 به عنوان بیمارستان زنان، زایمان و کودکان شروع به فعالیت کرد و توانست در سال 2017 با تجهیز و پیشرفت سخت افزاري و نیروي انسانی خود جزء بهترین بیمارستان هاي خصوصی قبرس شمالی گردد. در حال حاضر این بیمارستان شامل بخش هاي عصب شناسی، پوست، داخلی عمومی، بخش بیماري هاي عفونی، جراحی عمومی، سلامت و بیماري چشم، قلب و عروق، زنان و زایمان، ارتوپدي و تروماتولوژي، رادیولوژي، جراحی اطفال، سلامت و بیماري هاي کودك، اورولوژي، روانشناس بالینی، متخصص تغذیه، آزمایشگاه پزشکی و فن آوري هاي سلول هاي بنیادي میباشد.


7- بیمارستان دکتر Suat Günsel دانشگاه گیرنه Dr.Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastenesi:

آدرس: Şehit Yahya Bakır Street, Karakum, Kyrenia 

تلفن: 39 99 444 392 90+ 

ایمیل: hospital@kyrenia.edu.tr 

لینک بیمارستان دکتر Suat Günsel دانشگاه گیرنه

لوکیشن بیمارستان دکتر Suat Günsel دانشگاه گیرنه

توضیحات:

بیمارستان دکتر Suat Günsel دانشگاه گیرنه قبرس شمالی در شهر گیرنه و در داخل محوطه دانشگاه گیرنه در سال 2016 با مساحت تقریبی 15 هزار مترمربع و با ظرفیت 150 تخت بیمارستانی کار خود را آغاز نمود. در حال حاضر این بیمارستان شامل بخش ها و خدمات اطفال، جراحی قلب و عروق، مراقبت هاي ویژه عمومی، انواع جراحی هاي زنان و زایمان مراکز آندوسکوپی- کولونوسکوپی-برونکوسکوپی، آزمایشگاه هاي بیوشیمی، میکروبیولوژ، پاتولوژي، بانک خون، بخشهاي اکوکاردیوگرافی، الکتروکاردیوگرافی، فشار خون و سیستمهاي هولتر ریتم و سیستمهاي تست تلاش قلبی، مرکز فیزیوتراپی و توانبخشی، واحد آب درمانی، مرکز دیالیز، سرویس اورژانس و در نهایت بخش رادیولوژي میباشد.


8- بیمارستان تیپ مرکزي ماگوسا Mağusa Tip Merkezi Hospital:

آدرس: Eşref Bitlis Cad. Narlık Sokak, Gazimağusa

 تلفن: 16 25 366 392 90+ - 85 50 366 392 90+ 

ایمیل: info@cypruscentralhospital.com 

لینک بیمارستان تیپ مرکزي ماگوسا

لوکیشن بیمارستان تیپ مرکزي ماگوسا


توضیحات :

بیمارستان تیپ مرکزي ماگوسا در مرکز شهر ماگوسا قبرس شمالی در سال 1995 کار خود را آغاز نمود و در سال 2003 به عنوان اولین بیمارستان خصوصی قبرس شمالی به ساختمان جدید خود نقل مکان کرد. در سال 2017 نیز با افتتاح طرح توسعه اي خود با زمینی به مساحت 3000 مترمربع و در اختیار گرفتن تیم پزشکی مجرب و کاردان به کار خود ادامه میدهد. از جمله بخش هاي فعال این بیمارستان میتوان به بخش جراحی عمومی، قلب و عروق، روانپزشکی، بیهوشی، سلامت و بیماري هاي کودکان، بیماري هاي قفسه سینه،بیماري هاي داخلی، ارتوپدي و تروماتولوژي، فیزیوتراپی و توانبخشی، بهداشت دهان و دندان، بیماري هاي پوستی و ونرال، تغذیه و رژیم غذایی، گوارش و روده، روانپزشکی کودك و نوجوان، سلامت چشم، جراحی پلاستیک و ترمیمی، اورولوژي، بیماري هاي گوش، گلو، بینی، جراحی سر و گردن، مشاوره روانشناسی، عصب شناسی، رادیولوژي، زنان و زایمان اشاره نمود.


9- بیمارستان یاشام ماگوسا Mağusa Yaşam Hastanesi:

آدرس: No:23, Gazi Mustafa Kemal blvd, Gazimağusa 

تلفن: 33 11 444 392 90+ - 01 86 366 392 90+

 ایمیل: info@magusayasam.com 

لینک بیمارستان یاشام ماگوسا

لوکیشن بیمارستان یاشام ماگوسا

توضیحات:

بیمارستان یاشام ماگوسا در مرکز شهر ماگوسا قبرس شمالی با در اختیار داشتن تیم پزشکی مجرب و کاردان و داشتن بخش هاي فعال مانند بخش داخلی، دهان و دندان، ارتوپدي و تروماتولوژي، جراحی عمومی، رادیولوژي، عصب شناسی، گوش و حلق و بینی، پوست و زیبایی، قلب و عروق، بیمار هاي چشم، زنان و زایمان، فیزیوتراپی و توانبخشی اشاره نمود.


10- بیمارستان اتیک Etik Hastanesi:

آدرس: Dr. Remzi Gönenç Sokak No:5, Ortaköy, Lefkoşa 

تلفن: 94 46 223 392 90+

 ایمیل:info@etikhastanesi.com

 لینک بیمارستان اتیک

لوکیشن بیمارستان اتیک

درباره بیمارستان اتیک :

بیمارستان اتیک در سال 2000 و در مرکز شهر لفکوشا قبرس شمالی تاسیس گردیده است و شامل بخش هاي فعال مانند بخش داخلی، دهان، ارتوپدي و تروماتولوژي، جراحی عمومی، رادیولوژي، گوش و حلق و بینی، پوست و زیبایی، قلب و عروق، زنان و زایمان و بخش کودکان میباشد.


11- بیمارستان IVF قبرس Cyprus IVF Hospital:

آدرس: Eşref Bitlis Boulevard Narlik, Gazimağusa 

تلفن: 03 92 834 533 90+

ایمیل: info@cyprusivfhospital.com

 لینک بیمارستان IVF قبرس

لوکیشن بیمارستان IVF قبرس

درباره بیمارستان IVF قبرس شمالی:

بیمارستان IVF قبرس در سال 2008 شروع به ارائه خدمات در بخش زنان و نازایی در مرکز شهر ماگوسا نمود و توانست توسط سازمان بین المللی استاندارد ISO تمام مدارك و گواهینامه هاي ارزشمند بین المللی را کسب نماید. دکتر سراپ کاگان متخصص زنان و زایمان و متخصصIVF این بیمارستان نقش برجسته اي در ارتقاء این بیمارستان داشته باشد. از جمله خدمات مهم این بیمارستان به بیماران خود میتوان به اهداء تخمک، انجماد تخمک، انجماد اسپرم و جنین، رحم جایگزین و تشخیص ژنتیکی اشاره نمود.